Ouderenbond ANBO uit Woerden verwacht vandaag bij de Nederlandse verkiezing voor het Europees Parlement een hoge opkomst van haar leden.

ANBO hield afgelopen week een peiling onder haar achterban en daaruit blijkt dat veel ANBO-leden het plan hebben om donderdag naar de stembus te gaan. Uit de peiling van ANBO blijkt dat 80% van de respondenten het voornemen heeft om donderdag te gaan stemmen; 20% zegt zijn of haar stem niet uit te brengen.

Bij de verkiezingen brengt iedereen zijn of haar stem uit op een kandidaat-Europarlementariƫr van een nationale politieke partij. Samen kiezen de Nederlanders 29 Europarlementariƫrs die de Nederlandse EU-burgers gaan vertegenwoordigen in het Europees Parlement.

Foto: PR