De Ideeënwinkel die een maand land in de Voorstraat zat krijgt mogelijk een vervolg. Dat zegt Carolien van Dam die namens de gemeente Woerden bij het project betrokken was.
Van Dam ziet mogelijkheden voor een ideeëncafé dat één keer per maand wordt gehouden en waar de mogelijkheid bestaat dat mensen hun ideeën naar voren brengen. Net als bij de Ideeënwinkel zal ook het café de ideeën niet overnemen maar mensen helpen met advies. Over een eventueel vervolg moet de gemeente Woerden nog overleggen met Samen voor Woerden en jeugdpunt die ook bij de organisatie betrokken waren.
Eén van de zaken die de Ideeënwinkel heeft opgeleverd is het maken van het grootste broodje gezond in Woerden. Dat broodje wordt door zo’n honderd vrijwilligers op de graskaasdag in Woerden gemaakt.