Logo SDO VerzuimVitaal SDO ging op bezoek bij Sporting Triton in Leiden, een directe degradatie-concurrent. Sporting Trigon ging furieus van start en zette al snel 2-6 op het scorebord.

Doordat SDO te veel bezig was met het maken van een doelpunt ging het juist mis en werden er kansen gemist. De frustratie bij de spelers, vooral over zichzelf,  nam toe. Hilbert van Koerten hield zijn hoofd er bij en door zijn twee goals werd het gaatje beperkt tot 6-10 bij rust.

Na rust was het spelbeeld van een dramatisch niveau en SDO leek een troosteloze nederlaag tegemoet te gaan. Coach Jesper Oele bracht wissels in en met name Bouke van Koerten wist via twee doelpunten het gaatje een stuk kleiner te maken Op dat moment was de zo goed als zekere overwinning van Sporting Trigon, opeens toch niet meer zo zeker.

De laatste aanval van SDO leverde een strafworp op, maar deze werd niet toegekend. In de laatste aanval wist Sporting Trigon wél te scoren en zo waren de druiven toch nog zuur voor de Kamerikers. Het werd 16-15. 

Foto archief SDO
16 sdo