Luc Demoulin, lid van de raad van de bestuur van het Antonius Ziekenhuis, heeft veel kritiek gekregen toen hij in een bijzondere raadsvergadering uitleg gaf over het ontbreken van een volwaardig ziekenhuis in Woerden.

Sinds de fusie tussen het Hofpoort- en het Antoniusziekenhuis moeten patiënten voor de meeste ingrepen naar Leidsche Rijn of Nieuwegein. Volgens een aantal raadsleden zijn tal van beloften niet nagekomen.

Zo was onder meer beloofd dat de spoedzorg en het geboortecentrum zouden blijven. Bovendien verdwijnen volgend jaar ook nog eens de operatiekamers in de Woerdense vestiging van het Antonius-ziekenhuis.

Het vertrouwen is weg en wat gaat er nog meer verdwijnen, vroegen de gemeenteraadsleden zich af. Uiteindelijk werd afgesproken dat de gemeente Woerden en het Antoniusziekenhuis vaker met elkaar gaan overleggen om te bezien hoe de zorg verbeterd kan worden.

Foto’s: RPL Woerden